Ga naar inhoud
Onderox

On stage

We hebben weer tal van inschrijvingen ontvangen en
kunnen een hoop gratis tickets de deur uitsturen. 
Dit zijn de winnaars die een duoticket gewonnen hebben:
 

Maandag 3 april:

  • Bram Weijters en Chad McCullough:
    • Karl Lathouwers uit Herentals
    • Alfons Helsen uit Averbode

Donderdag 6 april:

  • LOD/Inne Goris - Zonder bloed:
    • Els Van Beylen uit Geel
    • Alfons Van Boxel uit Oostmalle

Zaterdag 8 april:

  • Karsu - Play my strings:
    • Lara Verbakel uit Poppel
    • Sanne Leenders uit Turnhout
    • Steven Vajda-Dierckx uit Turnhout
  • Beersmans & Monserez - Gewogen en te licht bevonden:
    • Nicole Ooms uit Mol
    • Karin Vanderstraeten uit Retie

Zaterdag 15 april (soloticket):

  • Rockin' Around Turnhout:
    • Gerd Wils uit Zoersel
    • Griet Verbeek
    • Paul Raats uit Minderhout
    • Greet Van Elsen uit Mol
    • Birgit Waldmin uit Herentals
    • Maria Adriaensen uit Merksplas
    • Jan Roymans uit Ravels
    • Chris Meeuwssen uit Oud-Turnhout
    • Indra Jacobs 
    • Jan

Zondag 16 april (soloticket):

  • Rockin' Around Turnhout:
    • Inge Wouters uit Geel
    • Lisette Sneyers uit Turnhout
    • Frederic Teunkens uit Turnhout
    • Chris Wens
    • Geert Wouters uit Kasterlee
    • Annelies Duyck
    • Jozef Geudens uit Herenthout
    • Erwin Van Damme uit Geel
    • Paul Marynissen uit Merksplas
    • Hilde Claessen uit Mol

Donderdag 20 april:

  • Nigel Williams - Accident de parcours:
    • Carla Jacobs uit Vosselaar
    • Vicky Smets uit Turnhout

Vrijdag 21 april:

  • Henk Rijckaert - Technostress:
    • Inge Van Eemeren uit Kasterlee
    • Annie Staes uit Beerse

Dinsdag 25 april:

  • Home (filmvoorstelling):
    • Lutgart Rens uit Pulderbos
    • Sofie D'hondt uit Retie

Woensdag 26 april:

  • Helder Seabra en Nico Declerck - urBach:
    • Vera Renders uit Turnhout
    • Griet Jacobs uit Retie

Donderdag 27 april:

  • SKaGeN - Uw rijk kome/Jezus voor beginners:
    • Eddy Pardon uit Olen
    • Lief Stessens uit Geel
  • Low Impact Man - Smoestuinieren:
    • Marc Hofmans uit Pulderbos
    • Hilde Gilops uit Beerse

Vrijdag 28 april:

  • Paul Michiels - Live:
    • Hilde De Beukeleer uit Kasterlee
    • Nadine Elsen uit Arendonk
  • Rotem Sivan Trio (Jazz@RElaX):
    • Luc Janssens uit Lichtaart
    • Rik Mercelis uit Turnhout

Zaterdag 29 april:

  • Jonas Winterland en Frank Mercelis:
    • Peter De Puydt uit Arendonk
    • Simonne Cools uit Geel
    • Els Crobeck uit Arendonk

Vrijdag 5 mei:

  • Helder Seabra en Nico Declerck - urBach:
    • Juliana Van Leuven uit Beerse
    • Stefanie Jacobs uit Mol

Donderdag 11 mei:

  • Ge moet niet persé ananas gegeten hebben om te weten DAT DAT ongelooflijk lekker is:
    • Dorien Hermans uit Turnhout
    • Herman Boeckmans uit Laakdal
    • Ria Van Broeck uit Beveren