Ga naar inhoud
Onderox

On stage

We hebben weer tal van inschrijvingen ontvangen en kunnen een hoop gratis tickets de deur uitsturen. Dit zijn de winnaars van een duoticket:

Vrijdag 2 februari:

  • Schuld en boete (naar Dostojevski):
    • Rita Wouters uit Oostmalle
    • Christine Laurijssen uit Rijkevorsel

Maandag 5 februari:

  • Saudade:
    • Leen Hapers uit Turnhout
    • Eddy Feyen uit Arendonk

Woensdag 7 februari:

  • Jens Van Daele's Burning Bridges - NachtHexen I:
    • Ilse Verswijvel uit Dessel
    • Freddy Ghys uit Beveren
    • Jan Geenen uit Ravels
    • Lutgart Rens uit Pulderbos
    • Natalia VD Wouwer uit Vosselaar

Donderdag 8 februari:

  • Michel Wuyts en Geert Vandenbon - Dag & Nacht Koers!:
    • Bea Van Doren uit Pulderbos
    • Wendy Menten uit Oud-Turnhout
  • Katinka Polderman - Tiert welig (Herentals):
    • Danny De Haes uit Nijlen
    • Bart Daems uit Vorselaar

Vrijdag 9 februari:

  • Strange Comedy (FAMILIETICKET):
    • Benny Jacobs uit Mol
    • Ria Verheyen uit Lille

Vrijdag 16 februari:

  • Abattoir Fermé - Buko:
    • Johan Mulders uit Olmen
    • Hilde Schoofs uit Mol

Zaterdag 17 februari:

  • Reggaenight feat. Collieman + band & Giraffe Soundsystem:
    • Gerda Van Herck uit Mol
    • Bas Van De Veken uit Oud-Turnhout
  • André Brasseur & band - Belpop Bonanza:
    • Bea Renders uit Geel

Woensdag 21 februari:

  • Boris Van Severen en Jonas Vermeulen - The Only Way Is Up:
    • Carine Ooms uit Mol
    • Eddy Pardon uit Olen
    • Imelda Van Ham uit Turnhout
  • Nele Bauwens - Wat een geluk:
    • Lief Stessens uit Geel
    • Nel Vandecruys uit Geel
    • Hilde Gilops uit Beerse
    • Frans Willemse uit Rijkevorsel
    • Ronny Caputo uit Geel

Donderdag 22 februari:

  • Katinka Polderman - Tiert welig (Ravels):
    • Ria Toelen uit Turnhout
    • Luc Vandecruys uit Geel
    • Mimi Vanerwegen uit Merksplas

Zaterdag 24 februari:

  • Jonas Winterland - Liever uit Balans:
    • Hilde Maes uit Kasterlee
    • Mieke Valgaeren uit Mol
    • Bart Frijters uit Turnhout

Vrijdag 2 maart:

  • Yevgueni - Tijd is alles:
    • Peter De Puydt uit Arendonk

Zaterdag 3 maart:

  • Piv Huvluv - Zijn er nog vragen?!:
    • Lena Van Herck uit Mol
    • Sonja Huysmans uit Meerhout
    • Ad De Bont uit Baarle-Hertog

Vrijdag 9 maart:

  • Mark Erkens:
    • Alfons Van Boxel uit Oostmalle
    • Rudi Van Hal uit Merksplas

Zondag 11 maart:

  • Geert Vandenbon - De Ronde leeft!:
    • Bent Wouters uit Kasterlee
    • Martine Eelen uit Kasterlee